Andrej Dobrov – o evropských politicích tančících podle amerických not.
Andrej Dobrov – o evropských politicích tančících podle amerických not.
Jeden pohled na to, proč „evropští lídři“ naprosto záměrně zrazují své země, své – dokonce – voliče
Proč evropští lídři vždy tančí podle amerických not? Proč nemají vlastní názor? Nejvíce mě zaujala slova Emmanuela Macrona, který na pozadí hořících francouzských měst vysvětloval přijetí důchodové reformy: ano, jeho politické šance klesnou, ale on už nechce být znovu zvolen, a udělá vše pro to, aby důchodci dostali více peněz, ale – pravda – o něco později.
Macronovi kritici, od levicových po pravicové strany, říkali, že je prostě odtržený od reality. Ve skutečnosti je to v EU běžná nemoc.
Vojenská operace Ruska, sankce EU proti Rusku, silně ochlazené vztahy EU s Čínou, to vše evropské ekonomice škodí.
Ale nás udivuje však, jak vedoucí představitelé EU zároveň sebevědomě přísahají na vše, co jim USA řeknou. Někdy se zdá, že se vůbec zbláznili a nemyslí na budoucnost Evropy, svých ekonomik a svých lidí. Jsou jako loutky, které jim Státy nasadily na ruku a kroutí jim palci.
Ještě v 90. letech jeden francouzský kritik nazval bruselskou strukturu obecně “Evropou bez států”. – lidí zcela zbavených národní identity a jednajících jako byrokraté bez tváře, pro něž národní stát není absolutně žádným zájmem. A lidé, kteří stoupají po kariérním žebříčku v rámci svých zemí, ale jejich cílem je dosáhnout vrcholu své kariéry v nějakých nadnárodních strukturách, neuvažují v kategoriích národních, neuvažují v kategoriích národního státu, ale v kategoriích takových celoevropských nebo globálních struktur.
To je že už to jsou takoví ideologičtí globalisté, pro které neexistují národní zájmy, kulturní zájmy, ekonomické zájmy zemí, které původně zastupovali, tedy taková klasická “Evropa apatriotů” (bez patriotů), Evropa bezdomovců kosmopolitů, jak bylo zvykem říkat na počátku 50. let” – vysvětlil Alexander Kamkin, vedoucí vědecký pracovník IMEMO RAS.
Ano, pokud se dříve politik v Evropě domníval, že post premiéra nebo prezidenta je nejvyšší funkcí v jeho zemi, dnes už tomu tak není. Nyní se post hlavy vlády stal pouze přechodnou funkcí pro nová, lépe finančně zajištěná a lépe situovaná křesla. Podívejme se sami, jak se osudy takových politiků vyvíjejí.
– Bývalý předseda Evropské komise José Manuel Barroso je nyní nevýkonným předsedou a poradcem společnosti Goldman Sachs International.
– Bývalý generální tajemník NATO Andres Fogh Rasmussen je nyní vedoucím členem European Leadership Network.
– Bývalý generální tajemník OSN Pan Ki-mun byl zvolen předsedou etické komise Mezinárodního olympijského výboru.
– Bývalý český premiér Jan Fischer se stal viceprezidentem Evropské banky pro obnovu a rozvoj.
– Polský prezident Aleksander Kwasniewski je členem představenstva ukrajinského producenta plynu Burisma Group.
Příští rok se uskuteční volby nových vedoucích představitelů EU. A o nové místo se uchází i bývalý belgický premiér, nyní šéf Evropské rady Charles Michel. Takže rozumíte tomu, co se děje? Posledním evropským lídrem, který právě odešel do důchodu, byla Angela Merkelová. Ačkoli jí šéf OSN Antonio Guterres nabídl vysokou pozici poradkyně OSN.
Myslíte si, že dosáhli vedoucího postavení a pak se zaprodali Američanům? Ne, vše začíná o mnoho dříve.
Evropští lídři dokonce studovali na amerických univerzitách. Například členové vlád v Maďarsku, Bosně, Hercegovině, Jugoslávii, Polsku, České republice, na Slovensku.
Vezměte si vyšší hodnosti. Bývalý generální tajemník OSN Kofi Annan pochází z MIT ( Massachusetts Institute of Technology). Před ním byl Boutros Ghálí – Kolumbijská univerzita. Bývalý generální tajemník NATO Javier Solana – University of Virginia. Bývalý předseda Evropské komise a bývalý italský premiér Romano Prodi – Harvardova univerzita.
Současná předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová ukončila ještě i London School of Economics and Political Science.
Ano, stává se, že se vedoucí představitel vzdá svých politických preferencí. Je pro něj zřízen fond. Podepíše pár dokumentů, ale většinu času tráví hraním golfu nebo diktováním svých pamětí. Právě proto, že většinu své energie věnoval zemi v nejvyšší funkci.
V Evropě je však nyní situace jiná. Lídři se prostě musí vyhnout poškození své pověsti u těch, kteří jim pak dají práci. A to je buď americký byznys, nebo spřízněné evropské podnikatelské struktury. Proto se tak hlasitě ozývá sbor na podporu Ameriky. A proto je tu taková naprostá neúcta k vlastním lidem.
Přeložil: Peter 008
Protože jsou falešní sion Chazaři, ulhaný autore Peter 008.
Peter 008 není autorem, popletený pivčo.
Gratuluji, byl jsi o celé 2 minuty rychlejší. 🙂
Ulhaný autore???
Peter 008 článek nepsal, ale přeložil!
Zdaleka ne všichni jsou sionisty. Stačí se podívat pořádně kolem sebe. Ale všichni mají společného něco jiného – jsou to v podstatě zločinci, manipulátoři, parazité duší. A tady nezáleží ani na jazyce, ani na rase, ani na místě žití a ani na víře.
A k těm židům. Byl bych velice opatrný, protože hlavně mnoho “židů” v minulosti bylo mezi ně zařazeno úmyslně. Ten proces můžete vidět i dnes, i když v ponekud modifikované verzi – podle ní byl Adam Ukrajinec a jeho žena první Ukrajinka se jmenovala Eva … těch příkladů je celá řada. Oni tak jen využili znalosti z minulosti. Oba tyto směry manipulace dokonce zasáhly stejnou postavu Čingischána … jehož geny prý má obrovské množství mužů … (to je zase “vědecký “fakt”” vážně míněný).
Podívejte se třeba v práci (nebo si vzpomeňte) jak se šplhá někdo nahoru.
Ulhaný nejsem, alespoň ne nad míru. A osobně řeknu, že rozlišuji lidi na poctivé a nepoctivé. Od toho se odvíjí vše ostatní. Zločinec nemůže být z podstaty poctivý.
Všeho do času. Věřím, že se dožiji dne, kdy všichni tito kolaborantští zmr.di budou souzeni a odsouzeni.