British Medical Journal: Špinavá tajemství testů. Při testech americké vakcíny Pfizer docházelo k falšování výsledků
Při testech americké vakcíny Pfizer docházelo k falšování výsledků.
Podle britského vědeckého časopisu „BMJ“ při klinických zkouškách vakcíny Pfizer proti koronaviru byla porušována pravidla realizace takových zkoušek včetně skrývání negativních vedlejších účinků.
British Medical Journal (BMJ): Informátor Pfizer odhaluje špinavá tajemství testů vakcíny Pfizer. Byl vyhozen za to, že tyto skutečnosti oznámil FDA.
Brooke Jacksonová přiznává, že test vakcíny Pfizer byl naprostý chaos. Pozorovala chyby ve vedení testovací laboratoře, četná porušení protokolu ohledně bezpečnosti účastníků studie. Konečné dokumenty neobsahovaly údaje o mnoha závažných vedlejších účincích této vakcíny. Sledování pacienta bylo nestandardní. Jacksonová poskytla novinářům dokumenty potvrzující její slova.
Jacksonová je vyškoleným auditorem klinických studií, dříve zastávala pozici provozního ředitele a do společnosti Ventavia přišla s více než 15letými zkušenostmi v koordinaci a řízení klinického výzkumu.
“Regionální výkonná ředitelka společnosti „Ventavia Research Group“, která se podílela na klinických zkouškách vakcíny od společnosti Pfizer, pro „BMJ“ řekla, že společnost zfalšovala údaje, zveřejnila identitu pacientů, neměla dostatečná školení pro očkovací personál a také pořádně nenahlašovala vedlejší účinky, které se vyskytly během třetí fáze testování,“ píše se v publikaci britského časopisu.
Podle „BMJ“ se vyšetřování uskutečnilo poté, co časopis kontaktovala bývalá regionální ředitelka společnosti „Ventavia Research Group“ Brooke Jacksonová, která pomáhala společnosti Pfizer s klinickými zkouškami. Jacksonová tvrdí, že opakovaně nahlásila přestupky centrále společnosti.
„Především vakcína nebyla vždy skladována ve správných podmínkách, téměř veškerý zdravotnický personál společnosti měl přístup k informacím o identitě účastníků testů, což je v rozporu se „slepým“ charakterem testování vakcín. Jacksonová a její asistenti velmi často našli chyby ve shromážděných údajích a také neměli čas rychle reagovat na stížnosti pacientů na vážné vedlejší účinky,“ píše časopis.
Zaměstnanci zajišťování kvality byli ohromeni rozsahem problémů, které objevili. Poté, co na to opakovaně upozornila vedení společnosti Ventavia, regionální ředitelka Brooke Jacksonová zaslala e-mailem stížnost americkému úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).
Společnost Ventavia ji později téhož dne vyhodila. Jacksonová poskytla BMJ desítky interních firemních dokumentů, fotografií, zvukových nahrávek a e-mailů a dopisů.
Navzdory četným nesrovnalostem během klinických zkoušek, americké „Federální centrum pro kontrolu a prevenci nemocí“ doporučilo vakcínu Pfizer pro očkování dětí ve věku od 5 do 11 let.
Takže z epidemie neočkovaných tu máme epidemii očkovaných. A pokud vezmeme ještě v potaz nežádoucí účinky po vakcinaci, nechá se opíchat pouze naprostý blázen, jedná se prakticky o asistovanou sebevraždu. Bohužel státníci a osoby odpovědně za očkování a opatření přijímaná v souvislosti s tzv. epidemmí, stále melou svoji mantru – očkovat, očkovat, očkovat.
Kdo se chce ochránit a nebo vyléčit z Covid 19,běžte na webovou stránku: https://zlutavoda.cz/ je zde kompletně všechno…..